اخبار
71 هکتار از اراضی ملی شهرستان رشتخوار رفع تصرف شد
 خاکشور/ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رشتخوار از رفع تصرف بیش از 71 هکتار از اراضی ملی شهرستان رشتخوار خبر داد.
 محمود محمد زاده در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: هم اکنون برای 28 فقره از این گونه اراضی ملی شامل 163 هکتار تصرفات غیر مجاز و بوته کنی و چرای غیر مجاز دام توسط واحد یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان رشتخوار پرونده تشکیل شده است.
 وی با اشاره به این که یکی از مسئولیت های ذاتی این اداره حفاظت از عرصه های منابع طبیعی است اظهار کرد: با تلاش گسترده مجموعه یگان حفاظت در سال گذشته، بیش از دو هکتار نهال پسته در منطقه جنت آباد قلع و قمع شد و بیش از 70 هکتار از اراضی متصرفی به نفع دولت خلع ید شد.
 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری رشتخوار همچنین از تشکیل 28 فقره پرونده تخلف شامل 18 فقره به مقدار 163 هکتار تصرفات و تخریب عرصه های منابع طبیعی و سه فقره پرونده بوته کنی به مقدار 20 هکتارو هفت فقره در خصوص چرای غیر مجاز دام به تعداد دو هزار و 285 راس در این شهرستان خبر داد.
منبع : بانک خبر شهرستان رشتخوار71 هکتار از اراضی ملی شهرستان رشتخوار رفع تصرف شد
برچسب ها : هکتار ,شهرستان ,رشتخوار ,منابع ,اراضی ,فقره ,شهرستان رشتخوار ,منابع طبیعی ,اداره منابع ,فقره پرونده ,عرصه های منابع ,اداره منابع طبیعی ,عرصه ه